خرید اکانت Chat-GPT

فعال سازی اکانت Chat GPT

Posted by Farhad on 6/4/2023

ببا ارسال پیام به پشتیبانی، با پرداخت ۱۲۵ هزار تومان، می‌تونید یک اکانت چت جی بی تی به علاوه دسترسی به تکنولوژی DALL-E را با ایمیل و رمز عبور دریافت کنید.

پشتیبانی تلگرام (کلیک کنید)


چت جی پی تی (ChatGPT)، با مبنای معماری GPT-3.5 و توسعه توسط شرکت OpenAI، یک مدل زبانی بزرگ است. این مدل با بهره‌گیری از اطلاعات و کلماتی که از منابع مختلف آنلاین جمع‌آوری شده، دارای دانش گسترده‌ای درباره متون، سوالات و پاسخ‌ها است. چت جی پی تی قادر است به شما در انواع موضوعات به صورت تعاملی و با پرسش و پاسخ، کمک کند.

این مدل به شما کمک می‌کند تا سوالات خود را مطرح کنید، ایده‌های خلاقانه را به دست آورده و متون مختلف را تولید کنید. قابلیت استفاده از این مدل در حل مسائل، پشتیبانی از کاربران، تولید محتوا، ترجمه و پژوهش و بسیاری از کاربردهای دیگر وجود دارد.

چت جی پی تی براساس آخرین تکنولوژی‌های یادگیری عمیق و پردازش زبان طبیعی طراحی و آموزش دیده است و قادر به درک و تولید متون طبیعی با کیفیت است. با این حال، باید توجه داشت که این یک مدل خودکار است و در برخی موارد ممکن است پاسخ‌هایی ارائه دهد که نیازمند تأیید یا تصحیح توسط انسان باشد.

مثال‌هایی از کاربرد چت جی پی تی

نوشتن رزومه، کاورلتر و ایمیل های رسمی

اگر در حال جستجوی کار هستید، یکی از خسته کننده‌ترین قسمت‌های فرآیند درخواست شغل، نوشتن رزومه و نامه رسمی سفارشی برای هر شغلی است که درخواست می‌دهید. متأسفانه، نمی‌توانید فقط یک نسخه را برای هر شغل بنویسید. چت جی پی تی یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای ساخت رزومه آنلاین است. با کمک این ابزار، می‌توانید در عرض چند ثانیه از بار سفارشی کردن هر رزومه برای هر شغلی که درخواست می‌دهید، آزاد شوید.

من از چت جی پی تی خواستم که یک نامه برای درخواست شغلی به عنوان یک نویسنده حرفه‌ای بنویسد:

chat-gpt example

نوشتن، اشکال‌زدایی و توضیح کد

فرقی ندارد شما یک برنامه‌نویس تجربه‌کرده یا تازه‌کار باشید، بدون شک به مشکلاتی در کد خود برخورد خواهید کرد. چت جی پی تی می‌تواند به شما در تعیین مشکلات کدتان کمک کند و برای شما ساعت‌ها جستجوی یک کاما یا ساده‌تر کردن کد را صرفه‌جویی کند. همچنین، شما می‌توانید از ابتدا با کمک چت جی پی تی شروع به کد نویسی کنید.

درخواست من از چت جی پی تی برای یک اسکریپت php

chat-gpt example

اما مشکل اینجاست که در ایران شما قادر به ثبت نام مستقیم در سایت openAI نیستید، اما نگران نباشید.

با ارسال پیام به پشتیبانی، با پرداخت ۱۲۵ هزار تومان، می‌تونید یک اکانت چت جی بی تی به علاوه دسترسی به تکنولوژی DALL-E را با ایمیل و رمز عبور دریافت کنید.

پشتیبانی تلگرام (کلیک کنید)